Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
14630
28.02.2010, 23:40
jakie są zasady dogrywki teraz w finale hokeja? nagła śmierc czy do końca graja i w razie remisu karne?
pozdi91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozdi91
Znajdź inne posty napisane przez pozdi91