Temat
:
Vancouver 2010
Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
798
28.02.2010, 23:35
A ja nie kibicuje nikomu tylko oglądam ciekawy meczyk
Można powiedzieć że kibicuje tym co przegrywają
Na prawde kibicowac moge tylko POLAKOM!
UniaTarnówZKS1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UniaTarnówZKS1928
Znajdź inne posty napisane przez UniaTarnówZKS1928