Wyświetl pojedynczy post
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#787
Stary 28.02.2010, 23:26
Co do Kowalczyk no to chodzi o balonik nadmuchany przez media i nią samą. Telewizja, gazety, internet i radio ciągle podkreślały jakie wielkie są szanse i jak dobrze pójdzie to mogą być nawet same złota ( człowiek stara się tego nie słuchać bo każdy zdaje sobie sprawę, że to prawie nie możliwe, ale po cichu i tak w to wierzy). Jeśli chodzi o samą zawodniczkę to jej przedolimpijskie starty pokazały, że jest w iście fenomenalnej formie co też pozwalało nam mieć jeszcze większe nadzieje (co nie znaczy, że nie zrobiła bardzo dużo, osiągnęła znacznie więcej niż można było wymagać)

Mówiąc o zachowaniu panczenistek miałem na myśli, iż wszyscy skazywali je jako takich przeciwników, których można z łatwością przeskoczyć. Na jednym portalu amerykańskim przeczytałem, iż nie mogli sobie oni wymarzyć lepszego przeciwnika w walce o brąz, a one i taki ich pokonały

Jeszcze raz wielki szacunek!




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując