Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1210
Stary 28.02.2010, 22:40
Jak oceniacie najnowsze dzieło blizzarda Starcraft 2 ?Moim zdaniem ta gra to ideał pod każdym względem.Zarówno szczegółów, grafiki i grywalności.Starzy wyjadacze 1 napewno nie będą narzekać :]
Odpowiedz cytując