Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 28.02.2010, 21:22
To było wiadome w ok 90% po wprowadzeniu w życie ustawy 'hazardowej'. Chyba mało osób było w stanie sobie wyobrazić, że nasi działacze będą potrafili sprowadzić na R22 poważnego sponsora. Jedynym zaskoczeniem to jest to że zamiast TF Kabel na koszulkach mamy logo jak za dawnych lat.
Odpowiedz cytując