|
To było wiadome w ok 90% po wprowadzeniu w życie ustawy 'hazardowej'. Chyba mało osób było w stanie sobie wyobrazić, że nasi działacze będą potrafili sprowadzić na R22 poważnego sponsora. Jedynym zaskoczeniem to jest to że zamiast TF Kabel na koszulkach mamy logo jak za dawnych lat.
|