Wyświetl pojedynczy post
bula1010
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6179
Stary 28.02.2010, 20:08
mam pytanie bo napisalem do serwisu bah że nie dostałem żadnego maila z bonusem a oni do mnie że to nie oni tylko jakaś strona ajo.pl zrobiła tą promocje i że trzeba się tam zarejstrować wy macie tam konta Ci co dostali tego maila? bo ja już tego nie czaje pozdro
NA REYMONTA WYCHOWANI BIAŁĄ GWIAZDĄ OPĘTANI
Odpowiedz cytując