mam pytanie bo napisalem do serwisu bah że nie dostałem żadnego maila z bonusem a oni do mnie że to nie oni tylko jakaś strona ajo.pl zrobiła tą promocje i że trzeba się tam zarejstrować wy macie tam konta Ci co dostali tego maila? bo ja już tego nie czaje

pozdro
