canarinhos napisał(a):

A nie wydaje Wam się, że testy tego 19-letniego zawodnika z Ukrainy to była tylko zasłona dymna przed transferem Hristova, a być może i nawet kolejnego napastnika?
Tak mi sie nasunęło po ostatnich wydarzeniach w klubie.
|
Ten 19-latek nie był dla pierwszej drużyny tylko dla młodej ekstraklasy! Zebrał dobre recenzje po testach w ME więc zabrali go na trening I drużyny! On nie nadawał się na I skład wisły