Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6177
Stary 28.02.2010, 19:52
Do 75 min Galatasaray remisowało i już miałem pisać, że weekend dp dupy... patrze po chwili a tu 4:1

Kamson napisał(a):Wyświetl post
Żeby mi sie przyjemnie oglądało finał pucharu ligi angielskiej, to zagram na ManUtd. Do tego tasiemiec na dziś:
Liverpool, Twente, PSV, Milan, Olympiakos, Szachtar, Galatasaray, Omonia.
za 20 wygrane 201. Na szczęście obyło sie bez niespodzianek.

Jakieś propozycje na jutro? Bo oferta dość uboga...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując