Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21913
Stary 28.02.2010, 19:51
OL Lyonaise napisał(a):Wyświetl post
powiem wam, że jestem zbudowany.
Kriviets jakąś wielką gwiazdą napewno nie jest. Kirm jest od niego lepszy.
Gdyby udało się podpisać Makinwę to nasze transfery wyglądałyby lepiej niż Lecha.

Jeżeli tym razem Garguła osiągnie pełny zakres ruchów w kolanie to on powinien być drugim Issa Ba
To co miał zrobić Krivets byś uznał go gwiazdą ? Odebrać piłkę na własnej połowie, przebiec 50 metrów, kiwnąć ze 3 Polonistów i strzelic gola ? tacy piłkarze są, np Messi, ale kosztują od 45 mln euro wzwyż

Moim zdaniem zaprezentował się ok - pare razy fajnie klepnął z Lewandowskim / Peszką / Stilicem. Grali na trudnym terenie, poczekajmy jak pogonią jakichś sredniaków u siebie. On już nie takim tuzom jak Wisła, Arka czy inne Polonie bramki strzelał, więc spokojnie


Ciężko póki co porównac transfery, dajmy pograć troche zarówno naszym Ba i Hristovowi, jak i Białorusinowi.
Odpowiedz cytując