Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4251
Stary 28.02.2010, 18:55
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Nie mów mi, palancie, na kogo mam się przesiąść, bo pewnie w życiu dupska na wyjazd nie ruszyłeś, a kibicem forumowo- internetowym jesteś, widzę, pierwszy. Frajerze zasrany.

Poza tym nie rozumiesz słowa pisanego, ale nie jestem tu po to, żeby ci tłumaczyć słowo po słowie swojego posta.
Trochę kultury osobistej i nie obrażanie innych. Co ty się szaleju opiłeś? Nerwy puszczają?

Spuść trochę, masz inne zdanie w porządku, ale pogódź się z tym że są ludzie którzy myślą inaczej (-Goral-) i nawet jeśli są w błędzie to nie powód żeby ich obrażać.

PS
To ze jeździsz na wyjazdy nie znaczy automatycznie że znasz się na piłce... jesteś może bardziej "kumaty" ale w czym innym
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 28.02.2010 o godz. 19:08.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...