pan Dudi napisał(a):

Nie mów mi, palancie, na kogo mam się przesiąść, bo pewnie w życiu dupska na wyjazd nie ruszyłeś, a kibicem forumowo- internetowym jesteś, widzę, pierwszy. Frajerze zasrany.
Poza tym nie rozumiesz słowa pisanego, ale nie jestem tu po to, żeby ci tłumaczyć słowo po słowie swojego posta.
|
Trochę kultury osobistej i nie obrażanie innych. Co ty się szaleju opiłeś? Nerwy puszczają?
Spuść trochę, masz inne zdanie w porządku, ale pogódź się z tym że są ludzie którzy myślą inaczej (-Goral-) i nawet jeśli są w błędzie to nie powód żeby ich obrażać.
PS
To ze jeździsz na wyjazdy nie znaczy automatycznie że znasz się na piłce... jesteś może bardziej "kumaty" ale w czym innym