Wyświetl pojedynczy post
novac185
Junior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21905
Stary 28.02.2010, 18:46
Mysle ze wisła musi miec drugiego Issa Ba, fajny gosciu wyrózniał sie, widac ze z ligi francuskiej. A co do napastnika to z Hristowa moze cos byc a Makinva? Sądząc po reakcji skorzy na pogłoske o Makinvie to jak jakis napastnik do nas dołączy to napewno nie Makinva. (Chociaz wolałbym Makinve). Mijmy nadzieje ze ktos jeszcze do nas dojdzie. Oglądam wszystkie mecze Wisły i Jrsak nadaje sie tylko na zmiane. A Junior Diaz gra w kratke ja po pierwszych 20 - 30 min. meczu wiem którą nogą dzis gosciu wstał. I wtedy albo go dalej trzymam aby przeszkadzał druzynie ( tak jak wczoraj) albo wpuscił kogos innego ( tutaj musimy miec na zmiane takiego drugiego Ba).

P.S. Napewno okienko konczy sie w poniedziałek o 00:00?
Odpowiedz cytując