Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4781
Stary 28.02.2010, 18:40
tofik napisał(a):Wyświetl post
To akurat potrafią znakomicie. )))
No tak chuja grać to mają akurat opanowane do perfekcji,szkoda że nie wygrywanie lub też jakikolwiek styl...eh jak się patrzy choćby na Polonie to widać że jakiś tam styl swój mają,przemyślane akcje...
Odpowiedz cytując