Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kacu
Member
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica
Offline
#
21900
28.02.2010, 17:51
Makinwa, Makinwa a o obrońcy coś cicho sie zrobiło. Wie ktoś może coś na ten temat ?
rocco_1906
napisał(a):
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
kacu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kacu
Znajdź inne posty napisane przez kacu