Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
1921
28.02.2010, 17:19
Mogą być- ale nie dla klubów, bo kluby sprzedały zarządzanie reklamami firmie bodajże BT Sport i to ona dostanie w pałę- klubowi nic do tego.
salek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do salek
Znajdź inne posty napisane przez salek