Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#553
Stary 28.02.2010, 16:47
jova

Ja wszystko rozumiem, ale można chyba wpłynąć na poruszanie się i ustawianie na boisku, na grę i ruch bez piłki, na przywrócenie pojęcia kontrataku, na pomysł inny gry, niż tylko wysoka piłka na Marcelo, na rozliczanie za statyczność i unikanie gry, czy odpowiedzialności za piłkę i jej zbyt powolne, nie do przodu lub niedokładne rozgrywanie ? Bez przesady, ale poddawać się nie wolno nikomu a tym bardziej Skorży. No bo inaczej jaki to wszystko ma sens ? Sam rozgrywający i jego prostopadłe piłki, nic nie pomogą, jak nie będzie miał kto do nich wychodzić i zamieniać je na bramki. Ja bardzo bym chciał, żeby Ba spełnił nasze oczekiwania i Christow także. Nawet zdrowy i młodszy Garguła, nie dawał mi takiej nadziei na sensownego pomocnika ofensywnego, jak ewentualny piłkarz zagraniczny, oby Ba. Ale to moja opinia wyłącznie.
Ostatnio edytowane przez kot : 28.02.2010 o godz. 16:54.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując