Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#551
Stary 28.02.2010, 16:27
wilis napisał(a):Wyświetl post
.... mozeciue mi powiedziec co z Brozkiem? ;/
Prawdopodobnie zerwal przyczep miesnia (ciezka kontuzja), ale dokladne badania bedzie miec w poniedzialek
Odpowiedz cytując