Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#548
Stary 28.02.2010, 16:11
Jirsak to powinien grac w Hiszpanii, tam by sie odnalazł od razu. No jak na jego umiejetnosci 2 liga Segunda ;]
Odpowiedz cytując