Temat
:
[18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15
Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
Od: 01.2007
Offline
#
548
28.02.2010, 16:11
Jirsak to powinien grac w Hiszpanii, tam by sie odnalazł od razu. No jak na jego umiejetnosci 2 liga
Segunda ;]
korzychxp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do korzychxp
Znajdź inne posty napisane przez korzychxp