Wyświetl pojedynczy post
wislacki mati
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#545
Stary 28.02.2010, 15:07
Nie wiem jak wam ale mi sie podobal Issa Ba ten jego spokuj gdy ma piłke przy nodze. Imponujące. Szkoda że nic nie zrobił oprucz kilku dryblingów. A pozatym bardzo podobał mi sie Kirm, strzał z wolnego dobry ale Diaz nie umie strzelac na pusta bramke.
Nawet jeśli będzie źle, my nigdy nie poddamy się...!!!
Odpowiedz cytując