Temat
:
[18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15
Wyświetl pojedynczy post
wislacki mati
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: NH
Offline
#
545
28.02.2010, 15:07
Nie wiem jak wam ale mi sie podobal Issa Ba ten jego spokuj gdy ma piłke przy nodze. Imponujące. Szkoda że nic nie zrobił oprucz kilku dryblingów. A pozatym bardzo podobał mi sie Kirm, strzał z wolnego dobry ale Diaz nie umie strzelac na pusta bramke.
Nawet jeśli będzie źle, my nigdy nie poddamy się...!!!
wislacki mati
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislacki mati
Znajdź inne posty napisane przez wislacki mati