Denethor napisał(a):

|
O, przepraszam uprzejmie. Nie mogę się z Tobą zgodzić. Naszych zszarganych nerwów nic nie jest w stanie zrekompensować !
|
Ja tam miałem ze znajomymi niezły polew

Tak skopanej piłki nie widziałem od.. ostatniego meczu Wisły. Człowiek naogląda się Premier Leauge czy LM to trudno się od śmiechu powstrzymać po zagraniach takiego Pawełka czy - o zgrozo - Głowackiego, któremu ze 3 razy piłka przechodziła między nogami

Generalnie uważam, że przydałaby się loża szyderców coś jak w Odrze

Myślę, że nasi traktorzyści sobie już na to zasłużyli.
Gdybym nie oglądał w fajnym towarzystwie to wyłączyłbym TV w po 45 minutach i zajął się czymś innym. Gorsze w TV leciały już tylko reklamy
Sędzia faktycznie nawet dawał radę. Ale powinien jednak wywalić Diaza i Ujka za 2 żółte bo należały im się.