Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#538
Stary 28.02.2010, 14:13
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nic się z tego nie odzyska, bo kluby pokroju Korona czy Odra,w których dalby radę nie dysponują taką kasą.
Po drugie nawet tam będzie go ciężko wcisnąć,bo on nic nie gra.

Co do Makinwy. Z pożytek z niego będzie tylko wtedy gdy Ba będzie na rozegraniu. Bo to podejrzewam ten sam poziom,czyli nieosiągalny dla naszych ligowców. Jirsak nie obsłuży tej klasy napastnika jak powinien więc trzeba się zastanowić czy jest sens wydawać kupę kasy na faceta, z którego będzie połowiczny pożytek. Bo wypożyczenie Makinwy na rok,równa się dla mnie z przedłużeniem umowy z Ba. Dobry samochód musi mieć dobrego kierowcę,inaczej zatraca swoje walory za które się wydaje tyle kasy.
Wypożyczyć. Może akurat się odnajdzie w innej drużynie. Pośle kilka piłek, strzeli 2,3 bramk i i na tym już można w polskiej lidze jechac kilka lat. Wtedy te 200-300k euro udałoby się odzyskać. Nie warto przetrzymywać gościa na ławce, bo jak wchodzi i tak nie stanowi wzmocnienia. Kaźmierczakowi kończy się w czerwcu kontrakt, jego za darmo ściągnąć z Portugalii w to miejsce. A może nawet w miejsce Sobola, bo u niego jak widać z formą również nie najlepiej. Latka lecą, lepiej mieć kogoś w zanadrzu.
Ostatnio edytowane przez tofik : 28.02.2010 o godz. 14:16.
..
Odpowiedz cytując