masterlag napisał(a):

|
Zapomniałabym... Wielkie brawa dla sędziego. Na prawdę dawno nie widziałam tak dobrego sędziowania w polskiej lidze. Oby to nie był taki wyjątek tego pana.
|
Oj prawda ! stanął Paweł Gil na wysokości zadania, trzymał rękę na pulsie, potrafił panować nad wszystkim ,to był zdecydowanie świetny mecz w jego wykonaniu