Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#534
Stary 28.02.2010, 13:42
koyot jak wszedł Ba to Diaz poszedł na skrzydło więc miał już inne zadania
poza tym Diaz zawsze tak gra ze lata wszędzie ale za dużego pożytku z tego nie ma. Wczoraj dobitnie było to widać bo Sobol jest póki co bez formy, a jak ją miał to jeszcze jakoś to wyglądało i tak bardzo błędów Diaza się nie widziało. Jak już napisałem dla mnie to nie jest def, ani śr pomocnik
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 28.02.2010 o godz. 13:45.


Odpowiedz cytując