Wyświetl pojedynczy post
Arek10
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#533
Stary 28.02.2010, 13:30
Jedyny pozytyw tego meczu to Issa Ba.On przewyższa całą naszą śmieszną ligę o dwie klasy.Jego sposób poruszania się, wychodzenie po piłki rozgrywanie, precyzja.Dopiero teraz widzę różnicę między naszą ligą a np. Ligue 1.To świadczy o naszej lidze.On przez ostatnie 3 lata spędził na boisku ok.60 MINUT!Już wiem dlaczego na zachodzie nikt nie chce naszych kopaczy.
Odpowiedz cytując