Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#532
Stary 28.02.2010, 13:26
Głównym problemem w tym meczu nie był Fiaz, który grał tak ja zwykle, czylu zdużym zaangażowaniem ale bez trochę głowy. Niestety bardzo słabo zagrał Sobol, który miał bardzo dużo niewymuszonych strat; bramka padła po jego błedzie w środku...
Odpowiedz cytując