Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#529
Stary 28.02.2010, 13:04
nie nudza Was takie rozkminy ? pie*****nie i tyle nic wiecej czy napiszecie ze ten ok gral tamten chu**o ,takie tematy meczowe moim zdaniem powinny byc zamykane pare godzin po meczu 2-3
bez napinki
.....
Odpowiedz cytując