kot napisał(a):

|
Po wczorajszym meczu, Henryk Reyman prawdopodobnie, gdyby cofnąć czas, podałby rękę Diazowi a Jirsakowi wystawił walizki na ulicę.
|
Jirsak sie po prostu do takiej gry nie nadaje to nawet chyba nie jest kwestia że pozoruje grę dla niego za dużo walki wręcz za mało miejsca do grania, jest za delikatny i tyle.
Ba daje nadzieje. Mecz ogólnie niezły szczególnie w drugiej połowie ja tez lubię jak na boisku jest walka emocje itd plus właśnie za to dla Diaza