Właśnie warto podkreślić pracę sędziego mimo wszystko

potrafił utrzymać to wszystko w kupie, nie dawał się presji piłkarzy, rozsądnie dawał żółtka

Tak piszecie że Diaz walczył, a prawda jest taka że jakby to inny koleś sędziował to Diaz kolo 60 min by opuścił boisko..