Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21893
Stary 28.02.2010, 12:52
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
no to makinwy chyba nie pozyskamy ;/ a brożek kontuzja ... czyli katastrofa ;/ mamy jednego klasycznego napastnika christowa i po prostu zaje...fajnie ;/

Jeśli jest to pewne, że Makinwa nie przejdzie do Wisły na miejscu Skorży przyjrzał bym się jeszcze raz Branislavowi Punosevacowi - młody chłopak, ambitny, rosły i strzela bramki... Czego chcieć więcej? Założę się, że za sezon lub dwa pozyska go lepszy klub niż Wisła.

Mnóstwo jest opcji... i teraz która wybrać? Oto jest pytanie... A Dudu z Deberczyna? Gra tam w ogóle?
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując