Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21891
Stary 28.02.2010, 12:49
Chesteroski napisał(a):Wyświetl post
Piszesz o najaktywniejszym piłkarzu Wisły, który od dłuższego czasu jest jednym z niewielu cały czas pod grą. A jak go sprzedaż to ciekawe kto tak będzie zapierdzielał przez 90 minut, pewnie Jirsak... Oj bardzo bawi to całe krytykowanie Diaza przez znawców.

Nie ma co ukrywać - Diaz wczoraj niczym specjalnym nie błysnął, mnóstwo start, nie dokładnych zagrań no i ta szansa na wyrównanie. Rozumiem, że to była trudna piłka ale i tak to powinno wejść do bramki...
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując