Chesteroski napisał(a):

|
Piszesz o najaktywniejszym piłkarzu Wisły, który od dłuższego czasu jest jednym z niewielu cały czas pod grą. A jak go sprzedaż to ciekawe kto tak będzie zapierdzielał przez 90 minut, pewnie Jirsak... Oj bardzo bawi to całe krytykowanie Diaza przez znawców.
|
Nie ma co ukrywać - Diaz wczoraj niczym specjalnym nie błysnął, mnóstwo start, nie dokładnych zagrań no i ta szansa na wyrównanie. Rozumiem, że to była trudna piłka ale i tak to powinno wejść do bramki...