Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 28.02.2010, 12:49
Zapomniałabym... Wielkie brawa dla sędziego. Na prawdę dawno nie widziałam tak dobrego sędziowania w polskiej lidze. Oby to nie był taki wyjątek tego pana.
Powód: Naprawdę ?
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 28.02.2010 o godz. 13:11.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując