|
Jedyny pozytyw meczu to chyba Issa Ba. Będą z niego ludzie. Sposób w jaki się porusza, przyjęcie piłki, podanie, technika. Wygląda to jak u prawdziwego piłkarza a nie pozoranta, których w naszej lidze mnóstwo.
W następnym meczu Ba powinien koniecznie zagrać od pierwszych minut. Mam nadzieje że zdrowie będzie mu dopisywać.
Hristova jeszcze nie oceniam bo ciężko mieć pretensje do napastnika jeśli nie dostaje dobrych podań.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|