anthony09 napisał(a):

|
taa... takiego christowa to ja 2 nie chce, bo on nie łapał się do mistrza Bułgarii a u nas ma być gwiazdą ... ?
|
Wydaję mi się że na naszą ligę będzie wystarczającym wzmocnieniem.
A po za tym może oceniasz go po jednym meczu
Ciekawe jak Ty byś grał z nowymi kolegami widząc ich na oczy pierwszy raz w piątek, a w sobotę wyszedł byś na pierwsze spotkanie na 90 minut, w ogóle nie znając ich nazwisk stylu grania itp rzeczy.
Chyba że jesteś cudowny jedyny i nie powtarzalny i w pierwszym meczu strzeliłbyś ze 3 bramki...