WISŁAZWE napisał(a):

Na forum od pewnego czasu już zauważalny jest podział na tych co XYZ* nie trawią nie lubią i bez znaczenia jest to jak by chłopak nie zagrał i tak wiecznie będzie najgorszy, najsłabszy właśnie z tego powodu że chyba na jego nieszczęście za dużo razy jest przy piłce.
... można się tylko spotkać nie tyle co z krytyką ale z obelgami z strony "kibiców" którzy tylko czekają, któremu z naszych zawodników powinie się noga aby za całą porażkę obwinić właśnie jego.
|
*) w miejsce XYZ wstaw Pawelka, Lobodzinskiego, Jopa itd... dawniej Brozka, Zienczuka. Malkontenci musza miec jakas ofiare, inaczej sie beda zle czuc