anthony09 napisał(a):

|
taa... takiego christowa to ja 2 nie chce, bo on nie łapał się do mistrza Bułgarii a u nas ma być gwiazdą ... ?
|
liga bułgarska jest silniejsza niż polska...
A to że chlopak wczoraj nie blyszczal to jest przydklad tego ze dopiero co podpisał i musiał grać... zero zgrania...