Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21888
Stary 28.02.2010, 12:19
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
taa... takiego christowa to ja 2 nie chce, bo on nie łapał się do mistrza Bułgarii a u nas ma być gwiazdą ... ?
Widac nie masz zadnego pojecia o pilce

PS. Wisla, Hristov, Brożek, Mankiwa ...
Odpowiedz cytując