Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
21887
28.02.2010, 12:17
taa... takiego christowa to ja 2 nie chce, bo on nie łapał się do mistrza Bułgarii a u nas ma być gwiazdą ... ?
anthony09
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do anthony09
Znajdź inne posty napisane przez anthony09