anthony09 napisał(a):

|
no to makinwy chyba nie pozyskamy ;/ a brożek kontuzja ... czyli katastrofa ;/ mamy jednego klasycznego napastnika christowa i po prostu zaje...fajnie ;/
|
''Antek''

nie płacz. Okno transferowe zamyka się DOPIERO jutro o 00:00 wiec jeszcze kupa czasu.
Może jeszcze kogos podpiszemy?
Dotychczasowe doświadczenia nie nauczyły Cię nic? Wisła lubi zaskakiwac transferami last minute.