Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21886
Stary 28.02.2010, 12:15
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
no to makinwy chyba nie pozyskamy ;/ a brożek kontuzja ... czyli katastrofa ;/ mamy jednego klasycznego napastnika christowa i po prostu zaje...fajnie ;/
''Antek'' nie płacz. Okno transferowe zamyka się DOPIERO jutro o 00:00 wiec jeszcze kupa czasu.
Może jeszcze kogos podpiszemy?

Dotychczasowe doświadczenia nie nauczyły Cię nic? Wisła lubi zaskakiwac transferami last minute.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując