wiślaQ napisał(a):

A mi się wydaję ze ten cały najazd na Diaza , jest spowodowany tym , że nie trafił na pustą bramke
|
niestety, nie...
Prześledź temat... najzd na Diaza zaczyna się już od pierwszych minut pierwszej połowy.
Ciekawe czemu nikt nie najeżdżał na Sobola, który (prawie) NICZEGO pozytwnego wczoraj na boisku nie zrobił.
A, tak: nie był widoczny