Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#516
Stary 28.02.2010, 12:03
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ci wszyscy, ktorzy w tym meczu znaleźli sobie kozła ofiarnego z Diaza, w ogole pod wplywem emocji nie wiedzieli o co na boisku chodzi..... bla bla....bla
Podpisuje się obiema rękami. Diaz wielkiego meczu nie zagrał, bo cała drużyna nie zagrała. Ale się starał.
A tak naprawdę boleśnie to zepsuł tylko dobitkę na pustą bramkę, która gdyby weszła, zmieniłaby wszystko, i pewnie dlatego tak utkwił w pamięci i takie negatywne emocje wzbudza po meczu.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując