Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6160
Stary 28.02.2010, 11:45
Żeby mi sie przyjemnie oglądało finał pucharu ligi angielskiej, to zagram na ManUtd. Do tego tasiemiec na dziś:
Liverpool, Twente, PSV, Milan, Olympiakos, Szachtar, Galatasaray, Omonia.
Powód: :)))
Ostatnio edytowane przez Kamson : 28.02.2010 o godz. 19:53.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując