co do Jirsaka moim zdaniem Wisły styl nie pasuje do jego gry , ponieważ Wisla gra bardzo wolno wymieniając parę podań i grając piłkę do przodu na napastników pomijając linię pomocy , Jirsak wg mnie to taki Lampard. natomiast wracając do meczu jednego nie mogę pojąć można przegrać mecz będąc słabszym albo nie mieć szczęścia ale AMBICJA WOLA WALKI I ZAANGAŻOWANIE POWINNO BYĆ !
może jakaś motywacja Piłkarzy ?!którzy jakbym nie było zarabiają tyle co kilkunastu użytkowników forum ?
