Wyświetl pojedynczy post
wojtala8
Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#507
Stary 28.02.2010, 11:23
Dokładnie..Nieraz odnoszę wrażenie że u nas w zespole nie liczą się umiejętności a nazwisko. Tomas był drogi to ma miejsce w podstawowym składzie, Łobo za nazwisko gra, Diaz gra tylko dlatego że jest reprezentantem Kostaryki...
*NASZA SIŁA WAS PRZERASTA - LEPSZA STRONA TEGO MIASTA*
Odpowiedz cytując