|
To nie chodzi o to ze po meczu - Tomas nie zagral u nas zadnego dobrego meczu (dobrego w znaczeniu odpowiadajacego jego podobno nieprzecietnemu talentowi ) odkad przyszedl, forowanie go na sile do gry gdy ma sie inne mozliwosci (np. wspomniany Maczynski) uwazam za nie fair.
|