Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#506
Stary 28.02.2010, 11:14
To nie chodzi o to ze po meczu - Tomas nie zagral u nas zadnego dobrego meczu (dobrego w znaczeniu odpowiadajacego jego podobno nieprzecietnemu talentowi ) odkad przyszedl, forowanie go na sile do gry gdy ma sie inne mozliwosci (np. wspomniany Maczynski) uwazam za nie fair.
Odpowiedz cytując