Ja oglądając ten mecz miałem wrażenie jakby nasi piłkarze pierwszy raz ze sobą grali, zupełny brak porozumienia i zgrania, jeden wielki chaos i kopanina, 0 techniki (przyjęcie podania w naszym zespole jest wręcz tragiczne,każda piłka im odskakuje na kilka metrów..za to powinien się wziąć Skorża..bo wygląda to mizernie).. ogółem niesmak po tym meczu. Miejmy nadzieje że do wypadek przy pracy
