Ogryzek napisał(a):

|
No to jakbyś ustawił 11 (nazwiska) a nie teoretyczne lanie wody (bez urazy). Bo nie wiem o kim piszesz.
|
Obrona tak jak byla, pomoc asymetrycznie czyli diaz lewa pomoc + srodek glownie zabezpieczenie tej strony w srodku Sobol i Maczynski na prawej ofensywnie ustawiony Andraz w ataku Boguski i Hristov, dalo by to tyle ze obroncy nie skupialiby sie na wylaczeniu Hristowa tylko bardziej na Boguskim, wiec Hristow mialby szanse pokazac atuty pilkarskie nie bazujace na zgraniu czy grze bez pilki. A Maczynskiego dlatego ze w Jirsaka juz kompletnie nie wierze, nie byl to mecz o duzym cisnieniu poza boiskowym, a przede wszystkim ze chlopak widzi co sie dzieje na boisku, potrafi zagrac pilke i nie boi sie probowac strzelac z dystansu, po 45-60 min wlazlby Ba za Maczynskiego