Maciuś napisał(a):

|
Lepiej madrze stac niz glupio biegac.
|
Ale akurat z tego biegania Diaza mogła być bramka gdyby nie jego braki techniczne, a ze stania Jirsaka nie wynikało nic jeśli nie liczyć stratę przed naszą bramką w II połowie.
Faktem jest że obaj zagrali słabo, ale zdecydowanie słabiej zagrał Jirsak wg mnie.