Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 28.02.2010, 10:36
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Pytanie jedno ciśnie się na usta- a komu ten biedny Jirsak miał dawać te prostopadłe piłki, skoro sam stwierdziłeś, że nikogo nie było w ataku. W ogóle usuńmy napastników. Wtedy Skorża pewnie będzie zadowolony. Grajmy bardziej zachowawczo w naszej, słabszej od gabońskiej, lidze, a potem dziwmy się, że nie potrafimy strzelić bramki Leviadii.
Akurat w tym meczu nie mial do kogo, (chodzilo mi ze wogole tego nie robi) ale mogl wykazac sie chocby wchodzac w pole karne albo strzelajac z dystansu a nie jak dziecko we mgle - bo chyba takie sa zadania w tym smiesznym systemie 4-5-1.
Odpowiedz cytując