|
A ja się zgodzę z Gordianem.Co z tego, że dużo biegał jak nic z tego nie wynikało.Kiedy miał piłkę przy nodze to albo mu zaraz odskakiwała albo po złym podaniu/drybligu oddawał przeciwnikowi.Już w przerwie meczu miałem nadzieje ze wejdzie Ba i nie za Tomasa a Diaza.Hristov zagrał dosyć poprawnie.Mi się podobało to że walczył o kazdą straconą piłke.Niestety w tym meczu trafił na solidnych wysokich obronców a sam w pojedynke bez dobrych podan nic się nie zdziała.
Co do Makinwy to powinnismy zapomniec o tym nazwisku i cieszyć sie z tego co mamy.Dziś jest ostatni dzien na transfery i wątpie w to ze jeszcze kogoś pozyskamy.
Za tydzien do składu dołaczy Małecki i Brozek mam jeszcze nadzieje ze Issah zagra w pierwszym składzie i powinno to wygladac bardzo dobrze.
|