|
myśle że Ba jak będzie zdrowy to wygryzie Jirsaka,straciłem już nadzieje że z Czecha będzie jakiś pożytek.Był kompletnie niewidoczny,nie angażował sie w odbiór piłki,nie rozgrywał a o strzałach z dystansu już nawet nie warto wspominac
Co do Marcelo to ja bym go przesunął do pomocy a Sobola lub Diaza na środek obrony.Gdy Brazylijczyk znadował sie pod bramką Bełchatowa zawsze pachniało golem a Sobol jest tak doświadczony że dałby sobie rade na stoperze.
Hristov to jak na debiutanta zagrał poprawnie.Raz ładnie sam sobie stworzył okazje a trzeba pamietac że dopiero od 3 dni jest w Wiśle
Ostatnio edytowane przez AYALA : 28.02.2010 o godz. 10:29.
|