Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#485
Stary 28.02.2010, 10:10
Co tu dużo mówić . Słaby mecz Wiślaków . W ataku mielismy zaledwie poł zawodnika . W pomocy 2 , a obrona , teoeretycznie nasza najmocniejsza formacja całkowicie się w tym meczu gubiła . Traciła przypadkowo piłki , podawała do przeciwnika , dawała się wyprzedzić . Drżałem gdy Nowak pędził z piłką pod naszą bramke . Co z tego że z przebiegu meczu nalezała nam się bramka ( dwie poprzeczki ) , jeśli nie ma komu wykończyć akcji .

Subiektywne (surowe ) oceny graczy (1-10):

Pawełek - 2 - Stabilna forma . Ktoś przypomina sobie jakas jego wybroniona piłke ? bo ja nie . Gdyby zadownicy Bełchatowa mieli lepszy celownik stracilibyśmy min 3 bramki w tym meczu . Po za tym klopsy w jego wykonaniu przeszły na porzadek dzienny .

Alvarez - 3 - To on odpuscił krycie przy wrzutce na głowe Nowaka . Poza tym liczne błedy w obronie . Gdyby chociaz w ofensywie sie czyms wyróznił ..

Głowacki - 3 - Bardzo słaby mecz kapitana . Tyle strat nie zanotował przez całą tamta runde ( gdy był zdrowy )

Marcelo - 5 - + za strzał w poprzeczke i to ze nie dał się sprowokjowac graczom GKSu . najmocniejszy nasz punkt w formacji defensywnej . Niestety też nie uchronił sie od błedów ( m.i. przy bramce )

Piotr Brożek - 3 -za bardzo napalił sie na wykonywanie stałych fragmentów . Poza tym w jego strone wchodzili jak w masło

Kirm - 6 - na tle kolegów dobry mecz Kirma . Dużo biegał , walczł . Gdyby jeszcze lepiej wrzucał . Po jego strzale stworzyliśmy najlepszą szanse na wyrównanie .

Sobolewski - 6 - obok Kirma najlepszy gracz 2 lini . Dla rywali ( prawie ) nie do przejścia .

Diaz - 3 - ten mecz to jego jakies nieporozumienie , Nie wiem czemu Skorża nie sciągnał go w przerwie . Chcociaz druga połowe miał troche lepszą , to i tak Skorza mu za bardzo ufa .

Boguski - 2 - niestety stracił sporoi swoich walorów po kontuzji . Zupełnie niewidoczny

Hristov - 3 - Widać że nie mógł znaleźć miejsca na boisku . Chyba rola wysunietego napastnika , czekajacego na podania mu nie odpowiada , Gdy cofał się w głąb pola wygladało to lepiej . Ma potencjał , ale mecz mu nie wyszedł (z wiadomych powodów ) .

Jirsak - 3 - kopia Diaza , z tym ze nie tak widowiskowa .

Ba - 6 - w nastepnym mecz koniecznie musi zacząć od początku . Widać duże doświadczenie i niekonwencjonalność w jego grze .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 28.02.2010 o godz. 10:18.
Odpowiedz cytując